"Skonto" halle saņem asu pasaules hokeja čempionāta rīkotāju kritiku
Šodien asu kritiku no pasaules hokeja čempionāta rīkošanas direkcijas par laikus nepadarītajiem darbiem saņēma "Skonto" halles pārbūvētāja SIA "Stadions" vadība. Hokeja čempionāta rīcības komitejas vadītājs Guntis Ulmanis asi norādīja, ka līdz šim neviens darbs no stadiona puses nav paveikts laikā.
Tāpēc būtu nepieciešams skaidrs solījums no "Skonto" puses, ka atlikušo darbu īstenošanā kavēšanās nebūs.
"Jūs solījāt visus darbus īstenot termiņos, tomēr tas tā nenotiek - hallē bija dzeltens ledus, nesakārtotas kabeļu instalācijas, jūs "norāvāt" U-18 jauniešu čempionāta norisi, par ko mums ir jātaisnojas vēl tagad," teica Ulmanis.
SIA "Stadions" valdes loceklis Guntars Indriksons hokeja čempionāta organizēšanas uzraudzības darba grupai apliecināja, ka šobrīd visi pielāgošanas darbi tiek veikti termiņos un līdz čempionāta sākumam halle būs pilnībā gatava tā norisei.
Lai klātienē iepazītos ar izveidojušos situāciju, "Skonto" halli šodien apmeklēja arī Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP). Kalvītis šodien rosināja, ka tās čempionāta biļetes, kuras laikus netiks izpirktas, varētu tikt nodotas Latvijas skolēniem.
Savukārt apspriežot drošības jautājumus "Skonto" hallē, darba grupa vienojās, ka Latvijas valdība par saviem līdzekļiem veiks video novērošanas iekārtu iegādi, kuras pēc tam varēs izmantot citos līdzīgos pasākumos.
Jau uz nākamo valdības sēdi tiks virzīts jautājums par video novērošanas iekārtu iegādi. Pēc policijas aplēsēm, šādas aparatūras iegāde varētu maksāt līdz Ls 70 000.
Kā vēl viens svarīgs jautājums būs jāatrisina raitas biļešu tirdzniecības nodrošināšana, lai spēļu dienās pie hallēm neveidotos liela līdzjutēju drūzma.
Jau ziņots, ka Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta speciālisti SIA "Stadions" uzdevuši veikt vairākus uzlabojumus, lai "Skonto" halle atbilstu visām ugunsdrošības prasībām.
Līdz 20.aprīlim "Skonto" hallē jābūt pilnībā izlīmētiem evakuācijas eju apzīmējumiem, jāierīko evakuācijas durvis pašreizējo vārtu vietā, caur kuriem tiek piegādāti būvmateriāli, un jāveic atsevišķu vadu tīklu izolācija, aģentūru LETA informēja SIA "Stadions" sabiedrisko attiecību konsultants Kaspars Staškevičs.
Ugunsdzēsēji devuši norādījumus par tirdzniecības vietu izvietošanu hallē un likuši izstrādāt rīcības plānu cilvēku evakuācijai ugunsgrēka gadījumā.
Staškevičs uzsvēra, ka tie visi ir izdarāmi darbi un nav ne mazākā iemesla šaubīties, ka kaut kas tiktu iekavēts.
Jau ziņots, ka "Skonto" ledus arēnu pilnībā sakārtot atbilstoši ugunsdrošības prasībām iecerēts tikai nedēļu līdz pasaules hokeja čempionātam.
Sliktās ledus kvalitātes dēļ "Skonto" hallē nenotika jauniešu pasaules hokeja čempionāta spēles.
Pasaules hokeja čempionāts Rīgā norisināsies no 5.maija līdz 21.maijam.
2006. gada 13. aprīlī, 21:22, Aktualitātes
Ogrenet




Jaunākie komentāri
nu neticējās, ka tur viss būs kārtībā.. bet jācer, ka līdz čempionātam sakārtos.